Našim hlavním zaměřením je prodej kuchyní na míru, interiérů a doplňků do interiérů od zkušených firem dlouhodobě působících na českém trhu. Partnery jsme pečlivě vybrali tak, abychom byli schopni zabezpečit serióznost, kvalitu a výhodnou cenu. Představíme Vám nový tred designového oživení Vaší kuchyně grafosklem. GRAFOSKLO ZA KUCHYŇSKOU LINKU se stalo velice žádaným. Oživte svůj byt nebo dům krásnou grafikou, kterou si sami navhrnete nebo vyberete z našich katalogů. Grafosklo nemusíte použít jen v kuchyni. Nechte si vytvořit skleněné dveře s motivem. Kolik grafosklo stojí? Cena grafoskla je uvedena na příkladu zde.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Využijte naši poradnu: Poradna FLEXY
Pročtěte si informace o GRAFOSKLU
Podívejte  se na naše REALIZACE GRAFOSKLA

Kuchyně Slaný - Virtuální prohlídka našeho studia Flexy,s.r.o Slaný

Virtuální prohlídka studia FLEXY CZ, s.r.o


sama-doma-grafosklo-Flekacs-Flexy

Hledáte více informací o GRAFOSKLU?
Začínáte plánovat novou kuchyň?
Rozhodli jste se pro rekonstrukci staré kuchyně?

Podívejte se na seriál dílů pořadu Sama doma (České televize). Pan Flekács v jednotlivých dílech představuje výhody grafoskla v kuchyni a v domácnosti, na co dávat pozor při plánování kuchyně a mnoho dalších užitečných rad.

Klikněte pro zobrazení seznamu jednotlivých dílů.


Produkty v akci


 

V kuchyňském studiu Flexy ve Slaném proběhlo vaření s populárním hercem a moderátorem Martinem Zounarem. Přítomní měli možnost ochutnat jeho speciality z italské kuchyně.

Vaření s Martinem Zounarem
Vaření s Martinem Zounarem
Vaření s Martinem Zounarem

www.flexy.cz - Flexy, s.r.o, Wilsonova 599, Slaný. Interiérové studio.

Slaný, spotřebiče, kuchyně, vestavné spotřebiče, trouby, odsavače, nábytek, doplňky, byt, bytové, ložnice, postel, matrace, Flexy, Flekács