Flexy, s.r.o - Interiérové studio. Velkoobchod a maloobchod spotřebiči. Prodáváme kuchyňské spotřebiče - volně stojící i vestavné. Trouby, lednice, indukční desky, varné desky, vinotéky, odsavače a další drobné elektro. Interiérové vybavení a doplňky.

10 dobrých důvodů pro nákup výrobků Liebherr

   1. Zkušenosti které se cenní
    Jako specialista na chladící a mrazící techniku Liebherr vyvíjí a realizuje již více než 60 let zásadně nová a úspěšná řešení svých výrobků. 
   2. Kvalita výrobků a nejvyšší úrovni
    Neustálý vývoj přístrojlm optimalizací veškerých komponentů a do detailu perfektní zpracování zaručují již příslovečnou kvalitu značky Liebherr - a s í dlouhou životnosti, která se osvedčuje denně po mnoho let.
   3. Klasický design
    Spojením vysoce kvalitních materiálů a klasických varů splňují chladničky a mrazničky Liebherr nejvyšší poožadavky na desig
   4. Ekologie
    Všechny výrobní podniky firmy Liebherr jsou certifikovány podle mezinárodních norem pro management kvality ISO 9001 a životního prostředí ISO 14001
   5. Superúsporné
    Využití nejmodernější elektroniky kombinované s vysoce účinnými chladícími systémy umožňuje značce Liebherr nabízet ve všech skupinách výrobků atraktivní a superúsporný program s přístroji v nejlepších energetických třídách. S přístroji patřícími do energetické třídy A+++ je Liebher na nejvyšší úrovni v úsporách energie. Liebherr již nabízí spotřebiče, které mají o 20% nižší spotřebu než je mezinárodní hodnota třídy A+++.
   6. BioFresh - prokazatelně zdravější
    BioFresh zaručuje perfektní klima pro velmi dlouhou čerstvost potravin. Při teplotě těsně nad bodem mrazu a ideální vlhkosti, kterou lze regulovat dle druhu vložeých potravin, si ovoce a zelenina, maso, ryby a mléčné výrobky zachovávají své vitamíny a chutný vzhled až třikrát déle než v klasické chladící části.
   7. NoFrost - profesionální kvalita mrazení
    Odmrazování již není třeba: Pro dlouhodobé zachování nutričních hodnot v potravinách pomocí velmi rychlého zmražení, nabízí přístroje Liebherr s technologií NoFrost mrazící výkon v profesionální kvalitě.
   8. Perfektní klima pro ušlechtilá vína
    Klimatizované chladničky na víno nabízí ideální předpoklady pro to, aby mohlo víno v klidu zrát a rozvíjet své chuťové vlastnosti.
   9. Znamenití
    Vynikající kvalita a desing spotřebičů Liebherr jsou neustále potvrzovány nezávislými institucemi.
   10. Nejširší program
    Liebherr nabízí v rámci svých 220 modelů perfektní řešení uchování potravin pro každého zákazníka. Ať jde o volně stojící chladničky a mrazničky, podstavné nebo volně stojící spotřebiče či kombinaci obojího.
Výsledky 1 - 6 z 6

CHLADNIČKY LIEBHERR

Liebherr CBef 4805

Kombinovaná volně stojící chladnička Liebherr CBef 4805 s ...

Základní cena s DPH: 29999 Kč
Prodejní cena22999 Kč
Sleva:-7000 Kč

Liebherr CBNPes 4858

Více vnitřní kapacity pro skladování potravin, hospodárnost ...

Prodejní cena54999 Kč
Sleva:

Liebherr CNef 4015

Pro dlouhodobé zachování nutričních hodnot potravin pomocí ...

Prodejní cena29999 Kč
Sleva:

Liebherr ICBP 3256

S technologií SmartFrost od Liebherr se radikálně sníží ...

Prodejní cena59999 Kč
Sleva:

Liebherr ICBS 3324

Liebherr ICBS 3324 Comfort, A++ , objem chladničky 108 l., ...

Prodejní cena37999 Kč
Sleva:

Liebherr IK 3520

Liebherr IK 3520 Comfort, A++ , objem chladničky 325 l., ...

Základní cena s DPH: 37999 Kč
Prodejní cena25999 Kč
Sleva:-12000 Kč

www.flexy.cz - Flexy, s.r.o, Wilsonova 599, Slaný. Interiérové studio.

Slaný, spotřebiče, kuchyně, vestavné spotřebiče, trouby, odsavače, nábytek, doplňky, byt, bytové, ložnice, postel, matrace, Flexy, Flekács